GMINNY ZAKŁAD USŁUG
KOMUNALNYCH KOLBUDY SP. Z O.O.

ul. Przemysłowa 4, 83-050 Kolbudy


GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - Piątek
od 7:30 do 15:30


NUMERY TELEFONÓW:
(58) 301 80 14
(58) 691 00 18


E-MAIL
bok@gzuk.kolbudy.pl

Klauzula informacyjna (pozyskiwana bezpośrednio od osoby, której dane dotyczą)

„Gminny Zakład Usług Komunalnych Kolbudy” Sp. z o.o. z siedzibą w Kolbudach, ul. Przemysłowa 4, 83-050 Kolbudy, tel. (58) 301 80 14, jako administrator danych osobowych, informuje Panią/Pana, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Gminny Zakład Usług Komunalnych Kolbudy” Sp z. o.o. z siedzibą w 83-050 Kolbudy przy ul. Przemysłowej 4, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 2. Inspektorem danych osobowych u Administratora jest mgr Marcin Lazarowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze oraz na podstawie i nie będą udostępniane innym odbiorcom.
 4. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest ustawa z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
 5. Podanie danych jest niezbędne do świadczenia usług związanych z działalnością firmy.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do:
 7. żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 8. wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 9. przenoszenia danych,
 10. wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 11. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 12. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 13. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z polityką retencji danych przez okres niezbędny, określony wymogami prawa.